Dream Home ailesi olarak yaklaşık 30 yıldır sizlerle birlikte çalışma mutluluğunu yaşıyoruz. Evlerinizi, ofislerinizi,yaşam alanlarınızı  birlikte tasarladık. Markalarımız arasında   Althorp -Theodore Alexander – Ralph Lauren- Baker Furniture – Gianfranco Ferre  – Tommy Bahama – Maitland Smith – Century… gibi köklü markalarla size her zaman en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçladık.
Bu yıllar boyunca sizlerin ihtiyaç ve beğenileriniz doğrultusunda kendimizi yenileyip geliştirmekten vazgeçmedik. Projelerimizde birbirinden farklı yüzlerce bronz heykeli biz çok severek seçtik,siz çok severek kullandınız.
İşte bu anlayışla,  2021 yılında “DHHEYKEL” Dream Home bünyesinde kuruldu. İç ve dış mekanlarda yaratabileceğimiz ince zevki sizlere paylaşmak istiyoruz.
Geniş koleksiyonun en beğenilen parçalarını stoklarımıza aldık. Ancak tabi ki sizin seçimleriniz doğrultusunda web sayfamızdan seçtiklerinizi de getirme imkanımız var. Sipariş için mail atabilir ya da satış bölümümüz ile doğrudan iletişime (0 312 460 18 61)  geçebilirsiniz.
Şık ve keyifli mekanlarda birlikte çalışmak dileği ile bekliyoruz.